CERTIFIKACE ISO 9001:2015 (+420) 776 031 234 info@konstrukta.cz

Servisní organizace BAGRTECHNIK s.r.o.

Díky nástupu několika schopných lidí s letitými zkušenostmi v zemních a stavebních pracech se s počátkem letošního roku zrodil nový projekt s názvem BAGRTECHNIK s.r.o. Jedná se o dceřinou servisní organizaci zaměřenou na  autodopravu, zemní práce a provoz autojeřábu.

Toto uskupení navazuje na tradici tvůrců a zkušenosti v provozu techniky a zemních strojů. Společnost KONSTRUKTA-STAVBY s.r.o. tím posílí svůj význam v oboru zemních prací a zakládání staveb. K současné flotile firemních vozidel přibyl silný traktorbagr KOMATSU WB93R-5. Vzhledem k ověřeným vlastnostem v provozu a spolehlivosti byla volba značky a konfigurace jasná. Kromě spolehlivosti nabízí stroj vysokou produktivitu a špičkový výkon. Stroj využívá systém CLSS, což je uzavřený systém snímání zatížení. Díky tomu je ovládání stroje vysoce produktivní. Znamená to, že i v případě využívání více funkcí, neklesá pracovní výkon jednotlivých funkcí.

Věříme, že tento počin bude mít za následek zvýšení profesionality nabízených služeb. Rozdělení činností společnosti na více samosprávných celků povede k zajištění kvality, měřitelnosti a vyšší produktivitě. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: