CERTIFIKACE ISO 9001:2008 (+420) 776 031 234 info@konstrukta.cz

Novinky

Čokoládovna v Prostějově

V červnu 2017 jsme úspěšně dokončili stavbu Čokoládovna v Prostějově. Stavba byla provedena jako přístavba k rodinné vile má sloužit jako inspirace pro zájemce, kteří by se rádi naučili vařit čokoládu a připravovat sladkosti z čokolády. Provedeno jako zděná stavba z vápenopískových cihel s fasádním hliníkovým obkladem Alucobond.

Fasáda RD Heršpice

Pasivní dům v Heršpicích dostává podobu. Na jednom z našich právě realizovaných domů v pasivním standardu jsme použili fasádní systém WEBER.BRICK , který se setkal s příznivou odezvou.

Sádrokartonová deska HABITO s vysokou pevností a dobrou akustikou

Habito je nová sádrokartonová deska s extrémní pevností od firmy Rigips, která umožní stavět interiérové stěny a příčky s vysokou mechanickou odolností a únosností. Do Habita můžete kotvit předměty běžným vrutem bez předvrtání a bez hmoždinek. Habito je vhodnou deskou pro exponované příčky v bytech, komerčních prostorách a veřejných budovách. Příčka Habito splňuje bezpečnostní třídu RC3, čímž sevyrovná příčkám z plných cihel. To ji předurčuje k použití v prostorách s požadavky na odolnost proti násilnému vniknutí (banky, archivy, pošty apod.).

Servisní organizace BAGRTECHNIK s.r.o.

Díky nástupu několika schopných lidí s letitými zkušenostmi v zemních a stavebních pracech se s počátkem letošního roku zrodil nový projekt s názvem BAGRTECHNIK s.r.o. Jedná se o dceřinou servisní organizaci zaměřenou na  autodopravu, zemní práce a provoz autojeřábu.

Strojník, řidič volné místo

Na pozici strojníka a řidiče, hledáme zkušeného a spolehlivého pracovníka na provoz a údržbu stavebních strojů a vedení dokumentace k údržbě. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny C + profesní průkaz. Výhodou je zkušenost se stavebními stroji jako je autojeřáb AD080, hydraulická ruka, kontejner, smykový nakladač, pásové rypadlo atd...Jde o manuálně náročnou pozici, vyžadujeme fyzickou zdatnost a schopnost provádět údržbu.

Přijetí naší firmy do Centra pasivního domu

Dne 23. září 2015 rozhodla rada sdružení o vstupu naší společnosti do Centra pasivního domu se statutem Podporujícího člena. Vstup naší organizace do Centra pasivního domu je pro naše zákazníky příslibem správného směru, kterým se společnost ubírá. Vstupem do Centra se společnost zavazuje k prosazování standardu pasivního domu u novostaveb i rekonstrukcí domů u rezidenční i nerezidenční výstavby. 

Certifikace ISO 9001:2008

V průběhu letošníh roku získala naše firma certifikát jakosti managementu ISO 9001:2008. Tento certifikát nebereme pouze jako dokument vylepšující jméno organizace, ale především jako návod a cestu, jak dělat věci lépe. Dali jsme si za cíl, že budeme neustále vylepšovat všechny procesy ve firmě a dáme všemu nový řád. 

Stavba pasivního rodinného domu v Heršpicích

Stavba pasivního rodinného domu začíná být standardem pro výstavbu budoucnosti. Dotace z fondu Nová zelená úsporám podporují úsporu energií a v konečném důsledku také ochranu životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj společnosti. Bydlet v pasivním domě je nejen úsporné, ale i zdravé a šetrné k našemu životnímu prostředí.

Právě realizujeme: již pátý pasivní dům na triku Velký Týnec

Vzali jsme na sebe odpovědnost za kterou ručíme. Realizovat již pátý pasivní dům v řadě s garancí kvality provedení. Krásný projekt rodiného domu pomalu roste do dokončení hrubé stavby. Zajímavý projekt kombinuje pultové zastřešení z měkčené PVC se sedlovou střechou ze skládané krytiny. Těsné  a štíhlé vápenopískové stěny jsou základem úspěchu pasivního domu.

Právě realizujeme : Pasivní dům v Blansku

Jsme stavební firmou, která nabízí žádaný artikl a tím je zkušenost s výstavbou pasivních domů. Naše domy vždy napoprvé uspěly v testu vzduchotěsnosti Blower door a vždy získali podporu z programu Zelená úsporám. Nejinak tomu bude i u tohoto krásného domu.

Jaký materiál použít na stavbu rodinného domu?

Z čeho mám postavit novostavbu rodinného domu? Jak se zorientovat v množství neznámých pojmů? Které argumenty výrobců brát vážně? Co je to tepelný odpor? Co jsou to celkové tepené ztráty? Co je to difuzní odpor konstrukce? Jakou roli hraje akumulace? Stavba montovaná nebo zděná? Co je lepší Co je levnější?

Některé z těchto otázek jsme pro vás nastínili v tomto článku. 

Kariéra

Jste odborníci ve stavebnictví? Hledáme spolehlivé, pracovité dělníky, techniky, inženýry, kteří chtějí dělat skvělou práci ve skvělé firmě. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: